1/4

2013 doğumlu öğrencilerimizle birlikte 1. sınıfa hazırlık olması amacıyla Osmangazi ilkokulu'nu ziyaret ettik. 1-B sınıfının dersine misafir olup, okul hakkında bilgi aldık. Bizi okullarında ağırlayan Osmangazi İlkokulu  müdürü Vural AKPINAR'a ve bizi sınıfında ağırlayan 1-B sınıf öğretmeni Nevin ALTINIŞIK'a teşekkür ederiz. 

Osmangazi İlkokulu'na ziyaret

Şirinler, Neşeli kalpler ve Kelebekler sınıflarımızla Özdilek AVM'de sergilenen Uğurböceği ve Karakedi tiyatro gösterisini izlemeye gittik. 

Uğurböceği ve Karakedi tiyatro gösterisi

Kelebekler, Neşeli kalpler ve Şirinler sınıflarımızla Ormanya'ya gittik. Doğa yürüyüşü yapıp oradaki hayvanlar hakkında bilgi edindik. Açık havada öğle yemeğimizi yedikten sonra okulumuza geri döndük.

Ormanya Gezimiz

"Çanak çömlek patlasın" gezen çömlek atölyesi okuluma geldi. Bir gün boyunca okulumuzda bulunan atölyede çocuklarımız tek tek çömleklerini yaptılar. Çocuklarımız küçük kas gelişimizi destekleyen bu etkinlikten oldukça keyif aldılar. Bir ürün ortaya çıkarmanın hazzını yaşayan çocuklarıımız çömleklerini istedikleri renklerla boyayarak evlerine götürdüler. 

"Çanak Çömlek Patlasın" Gecen Çömlek atölyesi okulumuzda

Bu ay doğan Çocuklarımız

 Ataevler Mah. Cahit Külebi Sok. No: 6 Kartepe-KOCAELİ

                                   0 532 498 50 05  info@hayalanaokulu.com    

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now